Jak zrozumieć te wyniki badań na boreliozę?

Witam, proszę o interpretację wyników badania na boreliozę (mężczyzna 34 lata): ALT - 56 U/l (norma<41), CRP - 21 mg/l (norma <5) ELISA IgM Borelia 44,28 IgG 16,61 RU/ml (normy <16), podwyższone płytki i PCT, obniżone MCH (wszystkie nieznacznie). OB - 22mm. Western Blot na IgM Borrelia - jedynie słabo dodatni p31 OspA, reszta i IgG brak reakcji

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli w wb jest ujemny to konieczne jest poszukiwanie innych przyczyn proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego diagnostyke