Jak zrozumieć wyniki badań hormonalnych w 4. dniu cyklu?

Witam, proszę o interpretację wyników. Mam 25lat, badanie wykonane w 4 dniu cyklu. 17-OHP 0.5 ng/ml, Prolaktyna 17.28 ng/ml, SHBG 112.3 nmol/l, Testosteron ogólny 0.942 nmol/l, Testosteron wolny 6.037 pg/ml , DHEA-S 159.7 μg/dl, Kortyzol 9.63 μg/dl, AMH 8.68 ng/ml. Skierowanie od dermatologa ze względu na trądzik. Może zostanie zauważony inny problem niezwiązany z dermatologią. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i. lub endokrynologa, po badaniu będzie można coś wiecej powiedzieć. a jakie normy w danym laboratorium? regularność cyklów?