Jak zrzucić 5 kg w tydzień?

jak zrzucić 5 kg w tydzień

Właściwe tempo redukcji masy ciała to 0,5 - 1 kg na tydzień. Zachęcam do konsultacji z dietetykiem, przyjrzeniu się swoim dotychczasowym nawykom żywieniowym, włączeniu ruchu do codziennych zadań dnia!

Nie da się spalić 5kg tkanki tłuszczowej w ciągu tygodnia. W takim czasie da się zmniejszyć wagę o 0,5 do 1 kilograma. Jest to zdrowe i bezpieczne dla organizmu. Każda większa utrata wagi w tak krótki okresie czasu wiąże się wyłącznie z utratą wody z organizmu.