Jak zrzucić brzuch i boczki?

Cześć, jestem Kaśka. Mam 16 lat. Mam 167 cm i ważę około 56 kg. Ogólnie nie jestem gruba. Wszyscy mówią, że jestem proporcjonalna. Ale zbliżają się wakacje. Mój brzuch mi trochę odstaje, robią się takie wałeczki. Nie stosuję żadnej diety. Mam bardzo aktywny tryb życia: 4 h tygodniowo basenu, 4,5 h siatkówki plus wf. i inne zajęcia sportowe ogólnorozwojowe. Jedyne co mogę ograniczyć, to słodycze (których i tak za dużo nie jem)... Pomóżcie mi, jak mam zrzucić kilka kilo, ale tylko z brzucha (boczki i wałeczki). Ostatnio zeszło mi ze wszystkiego tylko nie z brzucha, i nie chcę tego powtórzyć. ;/ Liczę, że podpowiecie mi, jakie ćwiczenia mogę wykonywać, by poprawić swój wygląd...

Witam,

Najtrudniej jest zrzucić tkankę tłuszczową z konkretnych miejsc. Najczęściej chudniemy nie tam, gdzie chcemy. Ten problem mogą rozwiązać ćwiczenia fizyczne na określoną partię ciała, w Twoim przypadku brzuch. Zajrzyj na stronę www.abccwiczenia.pl, gdzie znajdziesz propozycje idealne dla siebie. Oprócz tego powinnaś ograniczyć produkty gromadzące się w postaci tłuszczu w okolicach brzucha - produkty typu fast food, gazowane napoje, słodycze, chipsy i wszelkie słodkie i tłuste przekąski.

Dodatkowo wykonuj ćwiczenia na cale ciało, takie jak lubisz - siatkówka, basen, dodaj do tego jazdę na rowerze czy jogging. Zaplanuj swoją aktywność tak, aby codziennie ćwiczyć minimum 30 minut.

Pozdrawiam.