Jak zrzucić kilogramy po porodzie?

Witam, mam 20 lat 2 miesiace i 3 tygodnie temu urodzilam dziecko, wazylam z przed ciazy 44 kg przed porodem 74 a teraz 64 i stoje w miejscu , karmie piersia, co moge zrobic zeby waga zaczela spadac ?

Magdalena StusiĹska

Proszę spróbować ćwiczeń fizycznych- najpierw umiarkowanych, spacerów, oraz pamiętać żeby nie przesadzać z tempem utraty wagi.