Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak zrzucić wagę stosując tabletki, których skutkiem ubocznym jest tycie?

Dzień dobry Od 5 miesięcy biorę lek convival chrono 500 mg - jedna tabletka dziennie na noc oraz mitror 30 mg -1 tabletka dziennie na noc i od około 1 miesiąca biorę także zolafren w dawce 2,5 mg. W ciągu tych 5 miesięcy bardzo przytyłem mimo tego, że odżywiam się w taki sam sposób. Jest sposób, żeby schudnąć biorąc te leki, są jakieś środki ? Wydaje mi się też, że organizm przez ten czas nagromadził nadmiar wody i to też jest powodem zwiększenia wagi. Mam nienaturalnie duży brzuch, oraz napuchniętą twarz. Czy dietetyk pomoże ?
MĘŻCZYZNA, 34 LAT około miesiąca temu

Dieta odchudzająca dla cukrzyka

Czy osoba cierpiąca na cukrzycę może być na diecie odchudzającej? Dowiedz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta - diabetologa prof. Władysława Kornafela.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

nadmiar wody nie jest powodem wzrostu Pana wagi, tak niestety działają leki. Aby zrzucić nadmiarowe kg trzeba włączyć odpowiednią dietę plus ćwiczenia fizyczne i najlepiej zaprzestać terapii.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy