Jak zwalczyć bezsenność?

Proszę o poradę.Od sierpnia mam problemy ze spaniem, po prostu zdarzalo mi sie nie przespać nocy albo spałem i budziłem się co godzinę.Teraz bezsenność znacznie sie nasiliła, mimo że wieczorem łamie mnie spanie i nawet udaje mi się zasnąć na pare minut to budzę się i póżniej nie moge już zasnąć do rana kiedy też zapadam na 10minutowe drzemki ze snami.I tak od tygodnia.Biore Lerivon ale nie pomaga oraz doraznie Stilnox który słabo działa(2h snu), a zdarza się że nie działa w ogóle.Co robić?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinien Pan skorzystać z pomocy poradni leczenia zaburzeń snu. Tam specjaliści będą w stanie określić dokładne przyczyny Pana bezsenności i zaproponują odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam