Jak zwalczyć grypę żołądkową w ciąży?

Witam, jestem w 6 tygodniu ciazy. Wyjechalam do Grecji na tydzien i przedwczoraj jechałam na wycieczke autem cały dzień a że mam chorobę lokomocyjna zwracalam i bardzo bolala mnie glowa widzialam nie wyraźnie. W aucie była cały czas włączona klimatyzacja a później na motorówce cały czas mi wiał wiatr i wyszedł mi węzeł po lewej stronie gardła i chyba w prawej pachwinie. Nie mam wogole apetytu, jem na siłę, staram się pić dużo wody ale boli mnie brzuch. Mam wzdęcia i biegunkę. Czy powinnam się martwic

Lek. Tomasz Budlewski

Powyzsze zachowanie nie jest zbyt rozsądne , wskazana wizyta u lekarza tam na miejscu