Jak zwalczyć notoryczne zatajanie prawdy?

jak zwalczyć notoryczne zatajanie prawdy,oklamywanie nawet w błachych sprawach?co zrobić ,czy rozmowa wystarczy czy takie zachowania się powinno leczyć?

Dzień dobry.

Uważam, że warto rozmawiać o swoim problemach i przypadłościach z ludźmi nam bliskimi i takich, do których mamy zaufanie.
Ponadto polecam wizytę u specjalisty psychologa - psychoterapeuty.

Życząc powodzenia,
D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl

Witam Pana Serdecznie,

Skoro zwraca się Pan z takim pytaniem, to być może jest to jakaś część u Pana, wymagająca wstępnej konsultacji?

Z przesłaniem wszystkiego dobrego,
irena.mielnik.madej@gmail.com