Jak zwalczyć przewlekłe bóle brzucha?

Przewlekłe bóle brzucha. Od trzech lat cierpię na przewlekłe bóle brzucha po prawej stronie w ok.pepka zaparcia i stan podgoraczkowy 37,2 usg w porządku morfologia też gastrskopia lekkie zapalenie żołądka lipaza w normie próby wątrobowe w normie amylazy podwyższona z krwi 113 nor.do 100 w moczu 736 nor.do 400 kolonoskopia 50 cm prawdopodobne zrosty lub ostre zagiecie. Proszę mi doradzić jakie jeszcze badania na te bóle brzucha od czego to może być.

Jeśli kolonoskopia nie została wykonana do końca, na pełnej długości czyli do kątnicy, jest ostre zagięcie w jelicie grubym to należałoby wykonać celem pogłębienia diagnostyki wirtualną kolonoskopię (TK jelit). Dolegliwości mogą być związane właśnie z zagięciem ostrym jelita grubego co utrudnia pasaż stolca. Radziłbym z tym problemem udać się bezpośrednio do gastroenterologa. To on po bezpośrednim badaniu, analizie wszystkich badań zaleci odpowiedni sposób postępowania. Oczywiście na pewno zaleci odpowiednie leki poprawiające pasaż w jelitach.