Jak zwalczyć skurcze w mięśniach i bóle głowy?

Witam ! mam "problemy z głową" . Wylądowałam w szpitalu z powodu bólów głowy i zasłabnięcia. Zrobiono morf krwi + TSH ok. Miałam TK iTK z kontrastem - ok, USG doppler tętnic szyjnych -ok i eeg zapis w "granicach normy". Po wyjściu ze szpitala nic mi nie było przez tydzień , potem grypa + pecherz , po wyleczeniu wróciły moje dolegliwości z głową , mam uciski najbardziej po prawej stronie tykanie w uchu co jakiś czas,dzień w dzień. Mam skurcze w mięśniach(nogi koło łopatek). Mam refluks

Witam!
Konieczna konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Zbadają testami projekcyjnymi rodzaj Pani osobowości i podatność na techniki psychoterapeutyczne. Zaburzenia emocjonalne mogą dawać identyczne objawy jak choroby somatyczne, tylko leczenie jest całkowicie różne. Zaproponują psychoterapię z ew. wzmocnieniem lekami p/lękowymi i załatwią problem łącznie z refluksem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.