Jak zwalczyć wszy, gdy żadne szampony nie skutkują?

Jak mam zwalczyć wszy gdy żadne szampony nie skutkuja? Dalej je mamm, próbowałam 4 różnych niektóre po kilka razy dzień po dniu... Walczę z tym paskudztwem od koloni dziecka prawie 3 mce. Może robię coś źle? Czy dermatolog przepisze mi coś silniejszego? A może wystarczy lekarz pierwszego kontaktu? Co robić???? Zalamana...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który zaleci właściwe postępowanie.