Jak zwalczyć zaburzenia pamięci świeżej?

Witam serdecznie mam nastepujacy problem. od roku mam dziwne zaburzenia pamięci świeżej zapominam nazwiska daty i to czego uczyłem się w szkole.....do tego strasznie się stresuje mam lęk przed rozmową z prezesem w pracy jakos sciska mi gardlo i dostaje chrypki ze dziwnie mowie. do tego jestem bardzo senny i zmeczony po pracy ze zasypiam na siedzaco podczas rozmowy. mam czesto problem z zatokami i nerwami proszę o jakąś diagnozę i doradztwo. pozdrawiam i dziękuję.

Witam,

Pana zaburzenia pamięci mogą mieć związek z doświadczaniem stresu, zwłaszcza, że wskazuje Pan na inne objawy psychosomatyczne. Dodatkowo pojawiają się objawy wskazujące na zaburzenia nastroju, co powinien Pan skonsultować w pierwszej kolejności z psychologiem.
W pracy z nim odnajdzie Pan nie tylko źródło objawów, ale także sposoby poradzenia sobie z nimi, lepszego wglądu we własne emocje oraz stany psychiczne.

Zachęcam do konsultacji psychologicznej,
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek
www.synovial.pl