Jak zwalczyć zaskórniki i pozbyć się tkanki tłuszczowej z ud?

mam 15 lat i bardzo grube uda. Nie wiem, co robić,by były szczupłe. W dodatku mam dużo zaskórników. Co mam robić, pomóżcie :(
15 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby pozbyć się zaskórników warto wypróbować preparaty przeznaczone do peelingu. Można także spróbować uzyskać pomoc u kosmetyczki. Aby zmniejszyć obwód ud konieczna jest odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia. Należy jednak pamiętać iż ćwiczenia obciążające uda w znacznym stopniu powodują zwiększenie masy mięśniowej ud.