Jak zwiększyć bezpieczeństwo podczas stosunku?

Jak duże ryzyko zapłodnienia ? Kochamy się z dziewczyną i chciałbym wiedzieć jak bardzo mamy bezpieczny sposób. Stosunek odbywa się w prezerwatywie, przed sprawdzam czy nie jest pęknięta. ZAWSZE, kiedy czuję, że dochodzę wyciągam członka i przytrzymuję przy wyciąganiu prezerwatywę, by się nie zsunęła (dochodzę poza zasięgiem pochwy). Za każdym razem tak robiłem, jaka jest szansa żeby zapłodnić tak kobietę? (w dni płodne) czy mam zmienić cokolwiek, by jeszcze bardziej wzmocnić bezpieczeństwo?

Lek. Magdalena Pikul

Witam! Ryzyko zaplodnienia w opisanym przypadku jest bardzo male Teoretycznie mozna je jeszcze zmniejszyć poprzez stosowanie antykoncepcji przez partnerkę ale muszą Państwo rozważyć wszystkie za i przeciw.