Jak zwiększyć laktację?

Witam,poproszę o poradę laktacyjna, a dokładniej na odpowiedź na pytanie jak zwiększyć laktację. Czy są jakieś sposoby na zwiększenie ilości mleka w piersiach? Jestem mamą 3 miesięcznego chłopca. Robiłam już wszystko:częste przystąpienie,, latanie (753), Femaltiker, herbatki na laktacje, dużo wody..i nic. Laktatorem ściągam 10-20 ml, a dziecko płacze przy piersi, bo nic mu nie leci. Oczywiście dokarmiam mm, ponieważ byłby cały czas głodny. Jednak aby nie zaburzyć laktacji staram się dodatkowo ściągać mleko laktatorem, ale to nic nie daje, z każdym dniem jest gorzej. Co robić? Jak zwiększyć laktację? Czy w ogóle jest sens próbować dalej zwiększyć laktację czy może powinnam całkowicie przejść na mm? Nie mam już pomysłów co robić i jak zwiększyć laktację, zaczynam się poddawać... Proszę o informację czy jest jeszcze jakiś sposób czy już nic nie da się zrobić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Niestety nie wiem w jakiej techinice Pani karmi dziecko, jak się przystawia do piersi, czy ma Pani mleko czy rzeczywiście jest go bardzo mało w piersi. Musi Pani iść do lekarza rodzinnego lub doradcy laktacyjnego / położnej - oni Pani pomogą, ponieważ bezpośrednia wizyta jest bardzo istotna. To, co robiła Pani dotychczas jest właściwe w utrzymaniu laktacji. Jedynie karmienie MM osłabia Pani laktację.