Jak zwiększyć masę mięśniową u 15 latka?

Witam serdecznie! Mam taki mały problem, mianowicie mam 15 lat, ok. 175 cm wzrostu i ważę niespełna 60 kg. Chciałbym zwiększyć masę mięśniową, ponieważ mój wygląd mnie nie zadowala. Odżywiam się dość zdrowo, rzadko piję takie napoje jak pepsi, cola i sięgam raczej po wodę. Codziennie wypijam ok. 1,5l. Czasem nie mam też apetytu i po prostu nie dokańczam posiłku. Proszę o jakąś poradę bo naprawdę jestem według mnie za chudy.
15 LAT ponad rok temu

Witam.

Pamiętaj, iż jesteś w okresie, w którym Twoje ciało będzie się zmieniać, zwiększy się także zawartość tkanki mięśniowej.

Myślę, iż ćwiczenia nie powinny Ci zaszkodzić o ile nie ma ku temu przeciwwskazań zdrowotnych.
Najlepiej, gdybyś zasięgnął porady trenera na siłowni, który dopasuje trening do Twoich możliwości.
Należy dobrze się odżywiać, tak aby w czasie aktywności fizycznej organizm nie spalał tkanki mięśniowej, jako źródła energii.

Zajrzyj na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Zwróć uwagę na spożycie produktów białkowych:
chudego mięsa, nabiału, nasion roślin strączkowych, jaj.

Pozdrawiam