Jak zwiększyć możliwość wielokrotnego stosunku?

Jak zapewnić sobie możliwość wielokrotnego stosunku? Młody mężczyzna, zdrowy. Potrzebuje długich przerw między stosunkami a zależy mi na udobruchaniu kobiety która oczekuje(ja również) więcej stosunków w krótszych odstępac

Dzień dobry!

Tzw. okres refrakcji - koniecznej przerwy między stosunkami - jest indywidualny i naturalny. Nie jest chorobą ani zaburzeniem, więc też nie jest leczony.

Pozdrawiam!