Jak zwiększyć ochotę na seks przy stosowaniu antykoncepcji?

Czy są środki na ochotę na seks przy stosowaniu antykoncepcji ? Przy niej wogole mi się nie chce :(

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, a także przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby ocenić, jakie mogą być przyczyny obniżonego libido. Część kobiet rzeczywiście ocenia, że jest one mniejsze wobec stosowania antykoncepcji hormonalnej. Równie duże grupy oceniają jednak, że tabletki antykoncepcyjne nie mają wpływu na ich libido lub wręcz je podwyższają.

Pozdrawiam!