Jak zwiększyć szanse na donoszenie ciąży przy jednorożnej macicy?

Jestem w 5 tygodniu ciąży, jestem posiadaczką jednorożnej macicy. Starałam się o dziecko 4 lata. Cały czas boli mnie część podbrzusza po której położona jest macica. Czy to dobry objaw ? Druga kwestia czy są jakieś sposoby na zwiększenie szans na odnoszenie ciąży w takim przypadku? Czy dobrym rozwiązaniem jest dużo leżenia i nie obciążania ??? Jakie są szansy na odnoszenie ciąży ? Moja macica ma 3x7 cm

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy w jaki sposób macica będzie odpowiadała swoim wzrostem na rozwój dziecka. Sadze ze na pewno przeciążanie nie jest wskazane. Konieczne jest ustalenie planu opieki i postępowania proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa zwłaszcza po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć odnośnie boli jamy brzusznej