Jak zwiększyć wagę u 19-latki?

Witam. Mam problem z przytyciem. Waze 43 kg przy wzroście 156. Chciałabym przytyć, jem duzo i nic po mnie nie widać. Zastanawiam sie nad kupnem nutridrinkow? Pomoze mi to cos?

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Przede wszystkim radziłabym udać się do lekarza pierwszego kontaktu i zrobić podstawowe badania (z badaniami tarczycy). Nutridrinki niespecjalnie są dobrym rozwiązaniem, najlepiej byłoby udać się do dietetyka i opracować odpowiednią dietę, bo można jeść dużo, ale jeśli dieta nie jest prawidłowo zbilansowana to może to niewiele pomóc, a wręcz zaszkodzić, jeśli jemy niewłaściwe produkty.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka