Jak żyć po porażeniu nerwów oczu?

Witam serdecznie mam 31 lat cztery lata temu miałam bardzo poważny wypadek samochodowy w którym min doznałam stłuczenia pnia mózgu z którego doszło do porażenia nerwu 6 obustronnego 3 i 4 lewego oka. Zrobił się zez zbiezny oko prawe do roku ładnie się cofnąło ale pociągło oko lewe max do nosa wzięłam 6 toksyne butulinową oko trochę się cofło ale potrzebna była operacja ustawienia oka.. Oko tylko rusza się do nosa max na środek dalej mięsień zanikł widzę podwójnie cały czas. Jak żyć? Jak pracować

Witam potrzebna jest konsultacja zezologa. Polecam specjalistów z Krakowa sxpital św Rafała. Dokładna diagnostyka ruchów mięśni i zakresu da wlasciwe wskazania do operacji .pozdrawiam serdecznie