Jak żyć z bólem i uszkodzonym nerwem?

Witam.2015 wrzesien mialem operacje pneumologiczna,po przebudzeniu sie mialem wlozony dren grubosci palca wskazujacego,na drugi dzien po operacji lekarz zaparl sie noga o lozko iz calej sily wyrwal ze mnie dren i uszkodzil nerw.Do dnia dzisiejszego co 12h zmieniam plaster z kodeina,nic nie moge nosic,boli mnie w nocy przy obracaniu,wchodzenie po schodach,praktycznie z zadnych dziedzin sportu nie moge korzystac,psychicznie runalem...Czy jest jakis sposob na wyleczenie tego ja mam 38 lat-inwalida

Dobry wieczór :))
Niech pan zapyta czy nivalin C i zastrzyki witaminowe będa dobre dla pana , proszę naturalnie zapytać o to lekarza neurologa .