Mężczyzna , 39 lat Witam.2015 wrzesien mialem operacje pneumologiczna,po przebudzeniu sie mialem wlozony dren grubosci palca wskazujacego,na drugi dzien po operacji lekarz zaparl sie noga o lozko iz calej sily wyrwal ze mnie dren i uszkodzil nerw.Do dnia dzisiejszego co 12h zmieniam plaster z kodeina,nic nie moge nosic,boli mnie w nocy przy obracaniu,wchodzenie po schodach,praktycznie z zadnych dziedzin sportu nie moge korzystac,psychicznie runalem...Czy jest jakis sposob na wyleczenie tego ja mam 38 lat-inwalida
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • Urazy nerwów obwodowych – Neuropatia obwodowa (uszkodzenie nerwów obwodowych) powoduje zaburzenia czucia, co objawia się bólem, przeczulicą lub parestezją.