Jak żyć z eunuchoidyzmem?

witam mam pewna chorobe o której sie dowiedzialem nie dawno mam 26 lat.Mam malenkie jajka jak u dziecka,rozum i myslenie tez jak dziecka,włosy niechco mi rosnac ani na ciele ani na twarzy tylko na głowie .Tkanki tłuszczu odkładaja sie na brzóchu i na poslatkach. boje sie ludzi, krzyku.Prosze pomuszcie mi sie wyleczyc z tej choroby Eunuchoidyzm

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Leczenie eunuchoidyzmu polega na stosowaniu preparatów testosteronu w celu przywrócenia bądź też wykształcenia męskich cech płciowych. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą endokrynologiem, który wdroży właściwe leczenie.