Jak żyć z mężem po jego zdradzie?

Witam jak przemówić mężowi do rozumu. Zdradził mnie mówi że chce wrócić i mieszkać za mną i dziećmi, ja mu wybaczyłam ale on wciąż utrzymuje kontakt z tamtą. Prosi o czas. Ja mieszkam z rodzicami i on tu nie przyjdzie. Mówi że chce zbudować dom jak tylko wyciągniemy firmę naszą z tarapatów finansowych. Tamta kobieta go omotała. Ja cały czas mam z nim kontakt i nie tylko służbowy. Przyjeżdża do dzieci. Kiedy ja go potrzebuję to jest ze mną. Jak mam to wszystko rozumieć. proszę o pomoc.

Witam Panią
Pisze Pani o czymś co znacznie zaważyło na Państwa byciu razem. Tym czymś jest zdrada która cieniem położyła się na Państwa relacji i małżeństwie. Myslę że korzystnie byłoby skorzystać z terapii małżeńskiej aby przy pomocy specjalisty poradzić sobie z żalem, złością i róznymi innymi emocjami które towarzyszą zdradzie. Warto też wspólnie zs specjalistą zastanowić się nad czynnikami które doprowadziły do zdrady. Pisze Pani także o moblizacji męża że gdy jest żle to przyjeżdza pomaga, można to odczytać jako chęć bycia razem i naprawy sytuacji.
Anna Suligowska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza