Jaka aktywność fizyczna przy problemach z sercem i objawach tężyczkowych?

Witam. Mam 24 lata. Chciałabym wykonywać normalne ćwiczenia typu cardio i siłowe jednak nie mogę. Przy szybszym oddychaniu występuje u mnie tężyczka-mrowienie w całym ciele ,drętwienie twarzy kończyn oraz nienaturalne ich wykręcanie co jest bardzo bolesne.Do tego mam niedomykalność zastawki dwudzielnej i bradykardię (45-50 uderzeń). Jaki rodzaj aktywności fizycznej jest dla mnie wskazany ? Jakie ćwiczenia mogę wykonywać ? Mój kardiolog nie umiał odpowiedzieć mi na to pytanie. Pozdrawiam ,Paula.

Lek. Katarzyna Szymczak

Aktywność w której będzie Pani mogła utrzymywac oddech na w miarę stałym poziomie, np rower, basen.
Pozdrawiam