Jaka antykoncepcja jest dobra dla osoby z padaczką?

Witam.Mam pytanie :jestem chora na padaczkę i miałam już 3 cesarki a nie chcę już mieć więcej dzieci biorę leki na stałe i jaką bym mogła użyć antykoncepcję tak aby była dla mnie odpowiednia i nie miałaby przeciwwskazań do mojej choroby .Też słyszałam że można mieć tylko 3 cesarki a jeszcze moim przypadku. Dodam że mój mąż ma 63 lata i w tym wieku to bardzo ważne by mieć dopasowane i odpowiednie zabezpieczenie. Czekam na odpowiedz i dziękuję. pozdrawiam.

Nie napisała Pani jakie leki przeciwpadaczkowe Pani stosuje, a to jest bardzo ważne przy doborze antykoncepcji. Najlepiej skonsultowac się z neurologiem prowadzącym oraz ginekologiem. Pozdrawiam