Jaka była przyczyna śmierci?

Witam mam takie pytanie niewiem już co myśleć proszę mnie zrozumieć. Moja mama zmarła 2miesiace temu 5 lat chorowała na kardiomiopatia rostrzeniowa, miała bardzo małą frakcję bo 34% leczyła się i pracowała.Moje pytanie jest następujące mama upadła w łazience i jak przyjechało Pogotowie to już nie zyla do momentu przyjazdu karetki reanimowalismy mamę. Niestety nie udało się dla nas to olbrzymia tragedią po śmierci mama miała fioletowe uszy proszę mi powiedzieć co mogło być przyczyną śmierci.

Witam Panią Serdecznie,

Wyobrażam sobie, co Pani odczuwa po takim niespodziewanym odejściu Mamy.

To, co można było zrobić, to Pani zrobiła.
Na Pani pytanie może dopowiedzieć Lekarz kardiolog.

Serdeczności,
Irena Mielnik-Madej

Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć, mogę się jednak odnieść o przeżywanych przez Panią obecnie emocji. Jeśli nie uzyska Pani odpowiedzi lub też okaże się, że nie będzie Pai potrafiła poradzić sobie z poczuciem winy (pomimo uzyskania odpowiedzi), a także ze smutkiem, rozpaczą i żalem- warto spotkać się z psychologiem. Wesprze i pomoże przeżyć żałobę.