Jaka była przyczyna śmierci mężczyzny?

Witam serdecznie. Proszę o pomoc. Znaleziono mojego tatę w łazience, leżał na plecach, głowę miał obróconą w lewą stronę, na kaflach pod lewym uchem znajdowała się krew. Głowę miał siną. Lekarze reanimowali go 40 min jednak tata zmarł. Lekarz nie wpisał przyczyny śmierci jedynie zatrzymanie krążenia. Ubezpieczyciel dziwi się, że nie ma wpisanej przyczyny zgonu.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy Tata na coś chorował ? Sadze ze wskazanebylo wykonanie sekcji zwłok która wyjaśniłaby przyczyne smierci