Jaką chorobę może oznaczać wartość badania komórek jądrowych?

Witam. Jaką chorobę może oznaczać wartość badania komórek jądrowych ana1 1;320 obiawy: piecznie skóry głowy i wypadanie włosów, obrzęk, zaczerwienienie i pieczenie policzka, złe samopoczucje, zmęczenie, wrażenie gorąca na skórze i zimna w środku. Bardzo proszę o poradę. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać profil ANA, konieczna konsultacja dermatologa i endokrynologa.