Jaką dawkę Euthyorxu należy zastosować u kobiety po ciąży?

Witam 4 miesiące temu urodziłam dziecko,brałam wtedy eutyrox 175,odrazu po ciąży zmniejszono mi dawkę do 125 .Zrobiłam teraz badania i mam zanizonyTSH 0.243. Moje pytanie czy powinnam zwiększyć dawkę eutyroxu czy zmniejszyć??

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarzaa rodzinnego i kierowac się jego zaleceniami . Dawka powinna być zmniejszona w w zależności od norm powyższego oznaczenia