Jaką dawkę leku Euthyrox mam stosować przy moim poziomie TSH?

Poziom tsh 2.36 od roku staram sie o dziecko i wyczytalam ze najlepiej jak tsh jest ponizej dwoch nie mam możliwości isc do lekarza polskiego a brytyjscy twierdzą ze jest ok. Jestem w posiadaniu euthyrox n 25 tylko nie wiem ewentualnie jak dawke bym mogla przyjmowac pol czy cwairtke tabletki zeby zbic to tsh ponizej 2 dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Pani TSH jest w normie. W ciąży zaleca się, aby było niższe niż 2,5, więc nie ma powodu do niepokoju.