Jaką dawkę Letroxu należy stosować?

Witam, biore letrox 75 na niedoczynnosc tarczycy, moje wyniki : - TSH 0,11 uIU/mL -FT 3 2,43 pg/mL -FT 4 1,08 ng/dL Byłam na konsultacji i lekarka proponuje zwiekszyc dawke, jednak niepokoi mnie to niskie tsh, poniewaz z tego co czytalam norma to 0,35-4,94 ulU/ml, a przed letroxem mialam TSH na poziomie 1,00 uIU/Ml. Prosze o zinterpretowanie wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

a na jakiej podstawie było włączone leczenie ? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego