Skutki uboczne młodego jęczmienia a dopuszczalna dawka

Witam,jaką dawkę młodego jęczmienia można przyjmować dziennie,aby wspomagał odchudzanie? Słyszałam dużo o dobrych, odchudzających właściwościach młodego jęczmienia i wygląda na to, że on naprawdę działa. Czy tak rzeczywiście jest? Czy młody jęczmień może faktycznie skutecznie wspomagać proces odchudzania i jeśli tak to na jakiej zasadzie to działa? Przy okazji chciałabym również zapytać o ewentualne skutki uboczne młodego jęczmienia. Czy ten środek powoduje jakieś negatywne skutki uboczne dla organizmu? Czy jest szansa, że on faktycznie wspomoże odchudzanie? Bardzo dużo czytałam o skutkach ubocznych młodego jęczmienia i o jego właściwościach, ale opinie w tej sprawie sa bardzo podzielone. Wydaje mi się, że niektórym mocno pomógł, ale inni uważają to za bujdę. A jak to wygląda w profesjonalnej opinii? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.

Witam,
dawka suplementu zależy od jego formy, w zalezności czy są to tabletki, kapsułki czy proszek dawkuje się go inaczej. Zazwyczaj młody jęczmień w formie kapsułek dawkuje się w ilości 2-4 kapsułek dziennie, a proszek w ilości 2 łyżeczki dziennie. Podstawową zasadą przyjmowania suplementu jest nie przekraczanie dzienniej dawki zalecanej przez producenta więc proszę zapoznać się z informacją na etykiecie suplementu.