Jaką dawkę Sedamu można przyjąć doraźnie?

Witam.Leczę się na nerwicę lękową.Jestem po stopniowym odstawieniu Sedam 3mg.Na razie biorę tylko Depralin 10mg.-1.5 tabletki.Lekarz powiedział,że Sedam mogę wziąć ale tylko doraźnie w razie ataku.Chciała bym prosić o poradę,ile tego Sedamu mogę przyjąć doraźnie? Nie mam zamiaru do niego powracać bo czuję się dobrze.Ale chciała bym wiedzieć jak postąpić w razie konieczności aby Sedam mi pomógł ale i nie zaszkodził.Będę wdzięczna za opinie.Pozdrawiam!

Dzień Dobry Pani,

Warto byłoby skonsultować Pani pytanie z Lekarzem prowadzącym Panią, który zaordynował Pani leczenie farmakologiczne, do czego mocno Panią zachęcam.

Serdeczności oraz powodzenia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605