Jaka dieta będzie dla mnie najlepsza?

Witam! Nazywam się Paulina. Mam 14 lat, ważę 55 kg i mierze 160 cm. Chciałabym schudnąć, nie podobają mi się moje nogi. Chciałabym usunąć z nich zbędne kilogramy. Nie jest fajnie iść i czuć jak telepie się tłuszcz na moich nogach, najbardziej na udach. Jaka dieta byłaby dla mnie najlepsza?
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest jak najbardziej w normie.
Pamiętaj, iż okres "nastu" lat to moment znacznego krytycyzmu (często nieuzasadnionego) w stosunku do własnego ciała, sylwetki.
Jeśli nie jesteś zadowolona z wyglądu:
- zdobądź się na szczerą rozmowę z rodzicami,
- możesz zadać pytanie psychologowi w serwisie www.abcanoreksja.pl (nie sugeruj się nazwą serwisu)
- zwiększ aktywność fizyczną (o ile jesteś osobą zdrową).

Zapoznaj się z zaleceniami zawartymi w Piramidzie IŻŻ:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

P.S
Zaakceptuj się!