Jaka dieta bez efektu jojo?

Witam chcialabym mam 33 Lata 175 cm wzrostu I po kolejnym efekcie jojo waze znow 82 kilo chcialabym schudnoc do powiedzmy 72-74 kilo osiagnelam to juz wczesniej ale jak widac z miernym skutkiem probowalam juz chyba kazdej diety nie wiem ktora dieta bylaby dla mnie odpowiednia 1200 -1400 badz 1600 zapisalam sie na silownie i korzystam zniej obecnie minimum 4 razy w tygodniu cwiczac badz plywajac ile taka diete moge stosowac czy np moge byc na diecie np 1400 kalorii juz zawsze czy nie?

Witam serdecznie! Najlepiej ustalić plan żywienia i działania na kolejne miesiące. W tym celu polecam wybrać się do dietetyka, który dostosuje indywidualny jadłospis i pomoże w dążeniu do celu. Ogólne zalecenia żywieniowe i wskazówki do zdrowej diety znajdują się na stronie www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska