Jaka dieta dla mnie?

Witam, Mam 14 lat, ważę 71 kg i mam 175 cm wzrostu. Czuję, że muszę schudnąć 7 lub 8 kg, ale nie wiem jak. Proszę o pomoc. Potrzebuję diety, która nie będzie kolidowała z jedzeniem w szkole. Wiem, że będę musiała zrezygnować ze swoich obiadków. Proszę o pomoc!

14 LAT ponad rok temu

Witam,

W tej chwili "jesteś na skraju" prawidłowej masy ciała i nadwagi. Twoje działania powinny się więc skupić na unikaniu tycia. Uzyskasz to:

1. Regularnie się ruszając.

2. Unikając kalorycznej żywności.

3. Jadając regularnie.

4. Realizując zalecenia zawarte w piramidzie żywienia.

Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami.