Jaka dieta i ćwiczenia w celu odchudzania dla 22-letniego mężczyzny?

Witam Chciałbym się dowiedzieć jakie produkty spożywcze powinienem usunąć z diety aby zrzucić trochę kilogramów? Zacząłem ostatnio się odchudzać bo jestem młodym człowiekiem i mam sporą nadwagę.Zacząłem regularnie jeździć na rowerze ale pozostaje kwestia diety i jakich dodatkowych (po za jazda na rowarze) ćwiczeń byłbym bardzo wdzięczny za kilka informacji Pozdrawiam

Witam,

w tym wieku aktywność fizyczna, np. jazda na rowerze z reguły wystarcza, aby waga zaczęła spadać. Ważne jest jednak to, aby jeździł Pan na rowerze min. 40min. co drugi dzień lub więcej/dłużej.
Dieta: eliminujemy słodycze, alkohol i dodajemy ok. pół kilograma warzyw. Jemy 5 posiłków co 3-4 godz.

Powodzenia

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/

Witam,

sugerowałabym konsultację u dietetyka, dobierze on Panu indywidualnie dietę oraz formę aktywności fizycznej która wspomoże najskuteczniej u Pana proces odchudzania.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska