Jaka dieta i jak schudnąć przy WZW C?

Witam jestem 35 letnim mężczyzna, jakieś pół roku temu zdiagnozowano u mnie wirusowe zapalenie wątroby typu C. Od tamtej pory nie jem smażone go, pieczonego, ani nic co może zawierać duże ilości tłuszczu. Nie jem słodyczy i też przestałem całkowicie pić alkohol a moja waga wciąż stoi w miejscu,a nawet zauważyłem że brzuch trochę mi urósł. Nie jestem osobą mocno aktywna fizycznie jednak raz w tygodniu biegam i dwa re Azy chodzę grać z dziecmi w piłkę. Proszę o jakąś pomoc może jakaś dieta.

W tej sprawie najlepiej bezpośrednio skonsultować się z dietetykiem. Warto byłoby zorganizować swoje zajęcia fizyczne z jakimś trenerem personalnym, który w odpowiedni sposób dobierze Panu ćwiczenia w stosunku do Pana diety i Pana choroby.

Dzień dobry,

tak jedynym pewnym rozwiązaniem na redukcję masy ciała jest dieta stosowana pod kontrolą dietetyka. Po dokładnie zebranym wywiadzie będzie w stanie dopasować Panu odpowiedni jadłospis.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga