Jaka dieta i suplementy diety podczas odchudzania dla 24-latki

MAM 24 LAT WZROST 156 WAGA 100 I PRZY TYM ŻE MAM NIE REGULARNY OKRES TAK NIC WIECEJ NIE DOLEGA I CHCIAŁA BYM SCHUDNĄC TO TAKIEJ WAGI JAKA POWINNA BYC PRZY MOIM WZROŚCIE I ZASTANAWIAM SIĘ CO LEPIEJ WYBRAĆ DIETĘ CZY TABLETKI CZY ZIOŁA NA ODCHUDZANIE I JAKIE NAJLEPIEJ WYBRAĆ CZEKAM NA ODPOWIEDZ

 Sylwia Ogrodowczyk

Witam,
Jest Pani mojego wzrostu, więc domyślam się, że taka nadwaga jest naprawdę uciążliwa dla Pani. Najlepszą i najpewniejszą metodą jest dieta redukująca masę ciała, CZyli zgłasza się Pani do dietetyka, i w porozumieniu stron, po wywiadzie z Panią dietetyk ułoży dla Pani odpowiednio dobrany kalorycznie jadłospis. Przy dużej nadwadze warto wprowadzić odpowiednią dietę,by poźniej nie nastąpił efekt jojo. Suplementy, herbaty niewiele pomogą jeżeli Pani menu będzie nieodpowiednie. Problemy z miesiączką mogą być wynikiem Pani nadwagi.
Jeżeli postanowi Pani udać się do dietetyka, to zapraszam do siebie, może sie Pani zgłosić on line, adres tutaj http://dbamodiete.pl/dieta-on-line/
ułożę dla Pani odpowiedni jadłospis.

pozdrawiam!

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska