Jaka dieta na cellulit?

Mam 20 lat, 162 cm wzrostu, 48 kg... Jestem szczupła, ale mam straszny problem z cellulitem. Walczę: ćwiczę i robię masaże,  ale nie pomagają :( Więc myślę,że przyszła pora na to, aby do tej walki dodać dietę. Dodam, że jestem bardzo zmotywowana, więc jestem skłonna do wszystkich wyrzeczeń! Pytam więc, co powinnam jeść, a czego nie? Bardzo dziękuję za pomoc!

20 LAT ponad rok temu

Witam!

Polecam artykuł: domowe sposoby na cellulit. Na samym dole tekstu znajdzie Pani zalecenia odnośnie sposobu odżywiania. Tak naprawdę nie różnią się one od zdrowego żywienia rekomendowanego przez dietetyków. Proszę monitorować także podaż sodu - wpływa na powstawanie obrzęków (zatrzymywanie wody w organizmie). Nie można zapominać o ruchu (w fitness klubach są specjalne zajęcia typu "cellulit stop").

Pozdrawiam

PS
Na pewno nie powinna się Pani odchudzać!