Jaka dieta na gojenie obrzęku pourazowego?

Dzień dobry. Czy jest jakaś specjalna dieta, która przyśpiesza gojenie się obrzęku? (mam na myśli obrzęk pourazowy) Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Ważne aby dieta byłą pełnowartościowa i zawierała wszystkie niezbędne składniki odżywcze - białko, ,,dobre'' tłuszcze, węglowodany złożone, witaminy i minerały. Jadłospis powinien być bogaty w wapń, magnez oraz witaminy z grupy D i wit.C.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk