Jaka dieta na masę podczas ćwiczeń na siłowni dla 30-latka?

Witam serdecznie :) Chciałbym się dowiedzieć jaką dietę mogę sobie ułożyć(dieta na masę) ćwicząc na siłowni...?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dietetyka. Po przeanalizowaniu łącznej aktywności fizycznej będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Witam,
Trzeba obliczyć całkowitą przemianę materii. Następnie do wyniku należy dodawać stopniowo od 300 do 500 kcal na dzień. Należy zachować odpowiednie proporcje procentowe między białkami, tłuszczami i węglowodanami w stosunku 25/15/60 %.

Pozdrawiam,
Grzegorz Wichrzycki