Jaka dieta na przytycie dla 39-latki?

Witam.chce troche przytyc..bo szybko spalam kalorie,,czasami duzo pracuje..I jestem dosc aktywna osoba.prosze mi Doradzic co jest..any przytyc..czasami czuje sie slaba,po pracy chetnie bym poszla spac..I czasami podaczas pracy kreci mi sis w glowie.w no you tez nie moge spac..bo mysle o wszystkim I bardo wszystko przezywam..I move to jest przyczyna mojej wagi..prosze o rare .dziekuje.

Dzień dobry,

należy sprawdzić czy aktualnie spożywa Pani wystarczającą ilość energii i składników odżywczych oraz czy nie występują inne czynniki mogące wpływać na takie samopoczucie.

Proszę skorzystać z porady dietetyka w Pani okolicy - sprawdzi czy w aktualnym jadłospisie występują jakieś błędy oraz powie w jaki sposób będzie mogła Pani przytyć.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga