Jaka dieta na przytycie podczas ćwiczeń na siłowni

Witam. Mam 22 lata, 178cm wzrostu i ważę 68kg. Zacząłem ćwiczyć na siłowni 3razy w tygodniu do tego mam jeszcze pracę fizyczną. Jaką dietę powinienem mieć, aby przytyć i aby moja masa mięśniowa wzrosła. Dodam jeszcze, że treningi mam późnym wieczorem (w granicach 19-20 lub 23-24). Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Aby masa mięśniowa wzrosła należy zwiększyć ilość i kaloryczność posiłków.

Zdrowe potrawy i produkty, które można jeść w większych ilościach to:

- drób
- jajka
- kasze
- pełnoziarnisty makaron
- brązowy ryż
- rośliny strączkowe
- ryby (max 2 razy w tygodniu)
- orzechy

Nie należy spożywać fast foodów, chipsów czy nadmiernej ilości słodyczy. Jest to bardzo niekorzystne dla zdrowia.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl