Jaka dieta na szybszy powrót do zdrowia po łyżeczkowaniu szyjki macicy z powodu 5-tygodniowego krwawienia

Witam, wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania z powodu 5 tygodniowego krwawienia oraz wykrytego tuz przed zabiegiem polipa. Tyle udało mi się usłyszeć. Mam pytanie dotyczące diety, czy opróc kilkudniowego odpoczynku mogę dietą wpłynąć na szybszy powrót do formy i zdrowia?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
W Pani przypadku konieczna jest konsultacja indywidualna.
zapraszam pod e-mail
ulewicznatalia@gmail.com