Jaka dieta odchudzająca przy insulinooporności i wysokim poziomie cholesterolu?

Witam Mam 23 lat i 173 cm wzrostu ważę 105 kg. Ma insulinoodporność i wysoki cholesterol na jaką dietę powinnam przejść żeby schudnąć ?

Witam Panią,

przy insulinooporności powinna Pani spożywać produkty o niskim indeksie glikemicznym zaś aby obniżyc cholesterol nalezy jeśc produkty bogate w płonnik, pełnoziarniste i spore ilości "dobrych tłuszczy" zawartych w rybach, orzechach, pestkach dyni słonecznika, tłuszczach roślinnych i awokado.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk