Jaka dieta podczas stosowania Izotek?

Mam zamiar brać IZOTEK. Pani zaleciła mi, abym jadła go z posiłkiem który zawiera tłuszcze , czyli masło , oliwa. No i waśnie jakie jeszcze prosukty? W internecie ciężko mi jest coś sensownego znaleźć. Jest jakaś lista produktów czy coś ?

Witam serdecznie,

Większość produktów naszej diety zawiera tłuszcze. Bierze Pani dany lek np przy obiedzie gdzie spożywa Pani mięso czy ryby. Bogate w tłuszcz są także sery żółte, pełnotłuste mleko, sery twarogowe, wędliny, orzechy, nasiona dyni czy słonecznika. Z pewnością nie przyjmuje pani leku jeżeli zjada w danym czasie np jedynie owoce czy warzywa z chudym, odtłuszczonym jogurtem czy serkiem. Przy większym posiłku lek zostanie wchłonięty.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk