Jaka dieta przy intensywnym trybie życia?

Witam, mam pytanie jaka dieta będzie najbardziej skuteczna przy intensywnym trybie życia. Na nogach od 6 do późnych godzin wieczornych.

Bardzo ważne jest również jedzenie warzyw (do każdego posiłku) oraz owoców 2-3 dziennie.
Należy unikać żywności przetworzonej, w tym fast foodów a zamiast tego jeść dobrze zbilansowane, zdrowe posiłki.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska